Nevşehir Avanos Belediyesi

Başkan İbaş’dan 10 Kasım Mesajı


Başkan İbaş’dan 10 Kasım Mesajı

Avanos Belediye Başkanı Celal Alper İbaş, Cumhuriyetimizin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ün ebediyete intikalinin 82. Yıl dönümü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Avanos Belediye Başkanı Celal Alper İbaş;

“Bütün hayatını bir milletin var olma mücadelesi üzerine şekillendiren Gazi Mustafa Kemal Atatürk, bütün milletin takdirini kazanmış büyük bir asker ve devlet adamıdır. Bir ülkenin onurunu, haysiyetini koruyarak nasıl bağımsız kalacağını, nasıl çağdaş bir Cumhuriyet haline getirilebileceğini tarihe kaydettiren Atatürk, bağımsızlık mücadelesi veren diğer milletlere de yol gösterici olmuştur. Türkiye Cumhuriyeti Devleti, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün düşünce ve ilkelerinden aldığı ilhamla ilerlemesini sürdürmekte, ülkemizi çağdaş uygarlık seviyesinin üzerine çıkarma konusunda hedeflerine azim ve kararlılıkla yürümektedir. Türkiye’yi çağdaş uygarlık düzeyine eriştirmek hepimizin ortak hedefidir. Bu duygu ve düşüncelerle,

Cumhuriyetimizin Kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü ölümünün 82. Yıl dönümünde rahmet, minnet, ve saygıyla anıyorum.”

Başkan İbaş’dan 10 Kasım Mesajı

Son Haberler
Nevşehir Avanos Belediyesi
WhatsApp Destek Hattı