Halkın Sesi

halkin

Düşünceleriniz bizim için önemlidir. Düşüncelerinizi, önerilerinizi bizimle paylaşın. Yorum yazmak için sayfanın altındaki mesaj formunu doldurarak göndermeniz yeterlidir.

Eğer bize ulaştırmak istediğiniz doğrudan bir iletiniz varsa “İletişim” sayfamızı kullanabilirsiniz.

Print Friendly, PDF & Email

“Halkın Sesi” için 10 yorum

 1. Merhabalar,
  Geçtiğimiz haftalarda (14.Temmuz.2019) Kapadokya turu için Ankara dan bir grup, tur şirketi ile Nevşehir’e geldik. Tur kapsamında Avanos’a da uğradık. Nevşehir’i ve Avanos’u, Göreme’ yi, Ürgüp’ü çok beğendik.
  Avansos ta bir arkadaşımız biraz büyük vazo vb hediyelikler aldı. Otobüse doğru yürürken bir marketin önünde kaldırım ve çöp kovası kenarına bırakılmış, içi boş, hafif çer çöp bulunan bir karton kutuyu vazoları otobüste içine yerleştirmek için alalım dedik.
  Arkadaşımız” öylece alıp gitmeyelim, market sahibinden izin alalım” dedi. Markete girip, izin istedi.
  Market sahibi de bunun üzerine “parayla alabilirsiniz tabi” dedi.. O kadar şaşırdım ve üzüldüm ki. Konu tabiki parası değil.Fakat büyük marketlerde bile kocaman kolileri parasız alabiliyorken, bu yaklaşım çok tuhaftı.
  Ve genel olarak, Nevşehir için bu konuda söyleyebileceğim maalesef herşey paraya dökülmüş. En ufak, minicik şeyler için bile para söz konusu.İnsanların dini imanı para olmuş.Maalesef…
  Ama Avanos çok güzel, belediye çalışmalarınız için tebrik eder, güzel günler dilerim.

 2. Sayın başkan merhabalar.bir niğdeli olarak avanos u gezdim gördüm çok beğendim tertemiz pırıl pırıl bir ilçe. Emegi gecenlerin eline saglik.Kızılırmak kenarına ilçe meydanına ya da sizin uygun gördüğünüz noktalara kamera konulup belediyenin sitesinde izleme imkanımız olabilir mi ? Gurbette yasayan hemserilerimiz icin guzel bir uygulama olur.Hemen her yerde var .benim nacizane talebim.iyi çalışmalar.

 3. Irmak kenarındaki çocuk parkında sadece 1 adet salıncak var ve o da bozuk ayrıca parkın kum oyun alanı çok pis ve köpekler sürekli pislik bırakıyorlar. Küçük çocuklu bir anne olarak tedirgin edici. Avanosa yakışmayan bir park ve ortam. Lütfen gereğini yapın. Hizmetleriniz için teşekkür ederim.

 4. Sayin baskan avanos ta tam kizilirmagin kenarinda guzel bir mevkide piknik alani mevcut. Ancak sanki bir ıssız ada havasinda yani su yok elektrik yok tuvalet yok buraya bi el atarsaniz avanos halkina bir hizmette bulunmus olursunuz saygilar

 5. MERHABALAR BAŞKANIM.
  ÖNCELİKLE HAYIRLI UĞURLU OLSUN YENI GOREVİNİZ. İSMİM KADİR İBAŞ. PEYZAJ MIMARIYIM. SOY ISMIMIZDEKI BENZERLIK NEDENIYLE YAZMAK ISTEDIM ÇÜNKÜ DAHA ÖNCE HİÇBİR YERDE DUYMADIGIM ICIN COK ŞAŞIRDIM VE SEVİNDİM. DUSUNDUM KI ACABA ASLEN NERELISINIZ? BEN GIRESUN YAGLIDERELIYIM. Olur da mesaji görüp cevaplarsaniz cok memnun olurum. Kendinize iyi bakın. Sağlıcakla kalin..

  1. Merhaba Kadir ben Avanosluyum İbaş soyismi en çok Giresunda var. Facebook ta birçoğu ile arkadaşız. Belki bizde ordan geldik bilemiyorum. Sağlıcakla kal.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir